Elif Çikolata

Dünyadaki çikolatanın çoğu, birkaç Batı Afrika ülkesinde (Gahanna, Fildişi Sahili veya Fildişi Sahili, vb.) yetiştirilen ve hasat edilen kakaodan yapılır. Kakao ürünlerini çikolatalarımızda
kullanırken her aşamasına özen gösteriyoruz.

Ürünlerimizde ki çeşitliliği, içeriklerinde kullandığımız farklı malzemelerin yanı sıra paketlemelerin de yaratıcılığa da borçluyuz. Farklı kutularda, çikolatanın mutlu eden duygularını yansıtırken, bazılarını gelecekte de kullanabileceğiniz şekilde tasarlıyoruz ki Elif daima evinizin bir köşesinde hatırlanabilsin. Dekoratif kutu tasarımları hayatın her anında. Bazen bir çikolatada, bazen de bir şeker kutusunda.

Elif çikolata, hem kendi tedarik zincirlerini izlemede hem de iyileştirilmiş işgücü uygulamalarını ve kalitesini destekleyen girişimleri aktif olarak desteklemede en iyilerden biridir. Türkiye’den dünyaya ihraç ettiğimiz çikolatalarımız ile dünden bugüne kendimizi her aşamada geliştiriyoruz.

Elif Çikolata’nın Hayatın Her Tadında, her evde ve ülkede olması için üretim kapasitemizi her geçen gün artırıyoruz, dağıtım ağımızı genişletiyoruz.

Çikolata tüketiminin yükselişi ile dünyada büyüyen bir çikolata sektörü var. Bizi diğerlerinden ayıran, bayilerimize sunduğumuz avantajlı çalışma koşulları, tüketicilerimize sunduğumuz benzersiz ürün çeşitliliği. Son iki yıldır markamızı zirveye taşımak ve ürün gamımızı geliştirmek için çalışıyoruz. Bu, dünyanın dört bir yanına ihracat yapmamızı teşvik ediyor.

Talepteki artışın çikolata üreticileri ve tüketicileri için iyi bir şey olduğuna inanıyoruz.

Satın aldığımız tüm hammaddeler sertifikalıdır. Doğrudan ticaret ilişkilerimizde hem kaliteye hem de fiyata odaklanıyoruz. Üretimden, dağıtıma ve satış sonrası sürece kadar her aşamada
şeffaf politikalar izliyoruz.

Elif markası ürünleri, Ziyne, Cenne, Concorde, Cross, Special, Brillant, Love, Rabat ve dahası ile sizi keşfetmeye bekliyor.

Elif Çikolata Hayatın Her Tadında