Elif Çikolata

Elif Çikolata

Elif Çikolatanın Lezzet Dolu Dünyasına Hoşgeldiniz

İyi bir çikolatanın tadına bakmak hayatın en büyük zevklerinden biridir. 2012 yılında kurulan Elif Çikolata, çikolata sevginizi keşfetmenize yardımcı olacak benzersiz tatlara sahip ürünler sunar. Elif markası yılların getirdiği deneyim ve tecrübenin getirdiği güven ile , ilk etapta Çikolata ve Gofret ürünleri üreterek faaliyetine başladı. Ardından ürün yelpazesine bisküvi, şekerleme, kek ve sakız ürünlerini de dahil ederek büyümeye devam etmektedir.

Kuruluştan günümüze kadar, Konya’da, Türkiye’nin en iyi çikolata ve atıştırmalığını üretmek için faaliyet vermekteyiz. Markamız, kaliteli malzeme ve birinci sınıf üretim ile tüketicilerimize benzersiz tatlar sunmayı kendimize ilke edindik.

Hedef pazar gözetmeyip,  tüm Dünya ülkelerinde farklı ürün grupları ve müşterilerimizden gelebilecek  talepler doğrultusunda üretim yaptırarak hizmet sunmaktayız. İşini uzmanlık ve keyifle yapan ekibimiz kaliteli çikolata endüstrisinde onlarca yıllık deneyime sahiptir. 200 ‘ün üzerinde çikolata, şekerleme, gofret, bisküvi, bar ve kek markamız ile 50 ’den fazla ülkeye ve dünyanın her kıtasına ürünlerimizi ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Elif Gıda olarak kendi markamız dışında, gıda üretimi yapan firmaların da ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmaktayız.

Kaliteli kakao hakkında daha fazla bilgi edinmek, kalitesini denetlemek ve mükemmel üretimi garanti etmek için Elif çikolata, endüstrinin tüm yönlerine hakim olmuştur. Bu ruhla, önce ülkemiz, sonra dünya ile en iyi çikolatayı buluşturmak istiyoruz.

Bisküvi, gofret, şekerleme ve bar için titizlikle seçilmiş içeriklerin lezzetini geliştirecek üretim teknikleri ile mükemmelleştirerek bir dizi benzersiz ve akılda kalan tatlar ürettik. Üretime başladığımız ilk günki heyecanımız ile lezzette ustalaşmada benzersiz adımlar attık.

Markamızın uluslararası bilinirliğe sahip uzmanlığı, atıştırmalık ve çikolatalarımız ayrılmaz bir kaliteye sahiptir. Tüketicilerimize her ambalajda aynı kaliteyi sunmaya özen gösteririz. Üretim tesisimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, kalitemize şahit olabilirsiniz.

Çikolata ve atıştırmalık seviyor ya da sevenlerin ihtiyaçlarını biliyor iseniz, Elif çikolatanın onlarca grubunu tüketiciler ile buluşturarak sektörde yerinizi alabilirsiniz. Bayilerimize sunduğumuz özel kazanç fırsatları, zamanında ve eksiksiz teslimat ayrıcalığı ile dünyanın neresinde olursanız olun, tedarikteki gücümüz ile bize yakınsınız.