Elif Çikolata

Elif Çikolata’nın AR-GE Odaklı Lezzet Deneyimi

Çikolata yaklaşık 2.000 yıldır var olmasına ve birçok tat ve versiyonda tüketilmesine rağmen, Elif Çikolata olarak tüketicilerin satın almak istediği ürünleri oluşturmak, yeni fikirler ve tarifler bulmak için çikolata üzerinde kapsamlı araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. İlham verici ve yenilikçi ürünler ile piyasadaki rekabetimizi artırıyor, benzersiz tat kombinasyonlarımız ile rakiplerimiz arasında her geçen gün öne çıkıyoruz.

Elif Çikolata olarak mevcut AR-GE Vizyonumuzda üç ana odak alanımız vardır.

  • Ürün Geliştirme Ekibimiz
  • İnovasyon Ekibimiz
  • Uygulama Ekibimiz

Ürün Geliştirme Ekibimiz; ürün yelpazemizi geliştirmek, sürdürmek ve operasyonel ortaklarımıza hizmet sunmak için çalışır. Pazar araştırması ve trend ürün analizi ile tüketicilerin beklentilerini takip eder. Bu bilgiler doğrultusunda Elif Çikolata olarak, yeni ürün fikirleri oluşturur ve mevcut ürünleri iyileştiririz.

İnovasyon Ekibimiz; çikolata için fikirlerimizin ilerlemesine yardımcı olacak çözümler, malzeme inovasyonu, üretim süreçlerini daha verimli hale getirme ve lezzet analizi konusunda destek olur.

Uygulama Ekibimiz; üretim süresince ürünlerin geliştirilmesi, üretimi, kalite ve kontrol, çikolataların tüketiciye ulaşması alanında uzmandır. Uygulama ekibimiz, çikolata endüstrisindeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yenilik ve kaliteyi sağlamak adına bilgilerini günceller.

Yaratıcı AR-GE Kültürümüz…

AR-GE Uzmanlarımız lezzetli ve kaliteli ürünler üretmek için bileşen teknolojilerindeki uzmanlıklarını kullanırlar. Elif Çikolata’nın araştırma ve geliştirme merkezinde yaratıcı çözüm düşüncesi vardır.

Yaratıcı çözüm kültürümüz sayesinde hayalleri gerçeğe, vizyonumuzu ürüne dönüştürüyoruz.

Elif Çikolata'nın AR-GE Odaklı Lezzet Deneyimi