Elif Çikolata

Farklı markalar altında ürün çeşitliliği sunan Elif çikolata, Konya’da yer alan üretim tesisinde, üst düzey üretim ve satış planlama yöntemleriyle dünyaya ihracat yapmaktadır.

Bizi Biz Yapan .

Misyonumuz, size harika çikolatalar tatmanız için ilham veren, uygun fiyatlı ürün seçenekleri sunmak . çikolata bizim tutkumuz ve bu yolculukta bize katılmanızı istiyoruz. Size çikolatanın sadece bir tatlıdan daha fazlası olduğunu göstermek istiyoruz. Eşsiz tasarım kutular içerisinde sunulan bir çikolata kalpleri kazanmak için harika bir yöntem.  Love, Sweet, Rabat, Ziyne, Cenne, Surprise Heart, İstanbul markaları altında yer alan çikolata kutu ve ambalajlar küçükten büyüğe herkesin en çok sevdikleri arasında yer alıyor. İçindeki muhteşem kremaları, dolguları ve kakao ile buluşan farklı tatları sizi yolculuğa çıkaracak.

Sizinle paylaşmaktan keyif aldığımız bu yolculuktan umarız siz de keyif alırsınız.

Çikolata dünyası için heyecan verici bir marka olan Elif, bir çok kıtada ki ülkeye ihraç edilmektedir. Bayilerimiz, ürünlerimizi sizlerle buluşturmak için her geçen gün daha fazla ürün çeşidini tedarik ediyor.  Elif çikolata için her yeni gün, tutkulu çikolata tüketicileri için yeni lezzetli çikolatalar yaratıyor. Kaliteli üretim ile makul fiyatların buluştuğu çikolatalarımızın tadını çıkarmak için daha iyi bir zaman olamaz.

Özenle seçilmiş çekirdekler, küçük parti üretimleri ve yüksek kalite standartları bu çikolata yolculuğunun özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Her çikolatanın tadı, dokusu farklıdır ve üretim yöntemleri önemli ölçüde farklılık gösterse de hepsinin ortak bir noktası vardır: kaliteli bir ürün yaratmak için büyük beceri ve ayrıntılara gösterilen “özen” şarttır.

Tüm çikolata ortaklarımız, süreçte tam şeffaflık ile kakao çekirdeğini nihai çikolata kalıplarına saygıyla dönüştürür.  Çikolata üreticisi olarak Elif,  tüm üretim sürecine sahip olmaktan, adil ve doğrudan ticaret yoluyla bayilerini ve bölgelerini desteklemekten gurur duyar.

Bayimiz olmak için, zorlu koşullardan geçmenize gerek kalmaz. Form doldurarak ve ihracat ekibimiz ile iletişime geçerek bugün elif çikolata bayisi olabilirsiniz.

Markalarımız ve lezzetlerimiz ile tanışmak için Şubat ayında gerçekleşecek Gulfood Dubai fuarında Elif Çikolata standımızda görüşebiliriz. Gulfood dünyanın en büyük gıda ve atıştırmalık fuarlarından biridir. Sizleri standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

neden elif cikolata