Elif Çikolata

Çikolata pazarı ithalatçı hem de ihracatçı ülkelerdeki kısıtlamaların hafifletilmesinin ardından istikrarlı hale geldi. Tüketicilerin ev içi çikolata tüketimi, korona döneminde sokağa çıkma yasağı sırasında büyük bir artışa tanık oldu; Diğer sarf malzemelerinin yanı sıra çikolatalar da toplu olarak satın alındı ve bu da süpermarketler ve hipermarketler aracılığıyla daha yüksek hacimli satışlara yol açtı.

Elif çikolata olarak, düşük gramajlı kolay tüketilebilir çikolatalarımızı artan toplu satın alım ihtiyaçlarına paralel olarak büyük boy ambalajlarda ve kiloluk olarak sunuyoruz. Kalabalık ailelerin, nüfus yoğunluğu fazla olan yerleşim yerlerinin en çok tercih edilen çikolatası olmaya devam ediyoruz.

Sadece çikolatada değil, şeker grubu ürünlerimiz ile de tüketicilerimizin beğenisini kısa sürede kazanmayı başardık. Karamelli şekerlerimiz, yumuşak şekerlerimiz en çok tüketilen atıştırmalık ve tatlı kategorisinde olmaya devam ediyor. Bayilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı çalışma modelleri ile bayi ağımızı günden güne genişletiyoruz, bu da markamızı globalleşme yolunda ileriye taşıyor.

Üretimde güven, teslimatta hız ve kalitede zirve misyonları ile devam eden yolculuğumuzda, üretim hatlarımızı geliştiriyoruz. Dağıtım kanallarımızı daha hızlı teslimat yapabileceğimiz şekilde iyileştiriyor. Saklama koşullarımızı ve hijyen standartlarımızı sürekli olarak iyileştiriyor.

Ürün grubumuzun her birinin sevenleri de ayrı kategorilerde toplanıyor. Kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği çikolata grubumuzun yanı sıra, hediyelik grubumuz ile de iş ve özel yaşamda yerimizi alıyor.

Elif çikolataları ile çalışarak ülkenize Türkiye’den üreticiden doğrudan çikolata ithalatı yapabilir. Çok özel koşullar ile pazarınızı genişletebilirsiniz. Dünyanın en tatlı yiyeceği sizin için dünyanın en keyifli işine dönüşebilir.

Bizimle iletişim formumuz aracılığı bağlantı kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size hızla geri dönüş yaparak talebinizi 24 saat dolmadan cevaplandıracaklardır.

Çikolata sektörüne Elif çikolata markası ile giriş yaparak, kazancınızı doğru şekilde artırabilirsiniz.

Elif Çikolata Bayisi Olmak İstermisiniz