Elif Çikolata

Elif Çikolata, en kaliteli birinci sınıf çikolataya karşı sahip olduğu tutkuyla sahip kaliteli ve yenilikçi ürünler üretmektedir. Mükemmelliğe ve kaliteye olan bağlılığımız, bizi kitlesel pazarlanan çikolata markalarından çok farklı kılıyor. Her gün yeni bir ürünle tüketicilerimizle buluşurken ürünlerimizi nasıl daha kaliteli hale getirebileceğimizi her yeni gün araştırıyoruz.

Elif Çikolata, yaratıcılık ve yenilikçilikten beslenir. Dünyanın dört bir yanından sadece taze, özenle seçilmiş ve benzersiz şekilde dengelenmiş bölgesel ve mevsimlik malzemeleri kullanarak müşterilerimize kusursuz kalite ve yenilikçi tarifler sunuyoruz.

Çikolatalarımız, her gün tutkulu çikolatacılardan oluşan bir ekip tarafından yerel olarak sipariş üzerine taze olarak hazırlanır. Elif Çikolata şimdi sizi birinci sınıf atıştırmalık dünyasına adım atmaya ve “Tatlı anların vazgeçilmesiz” olarak bilinen çikolatanın tadına varmaya davet ediyor.

 “Çikolata, başka hiçbir yiyeceğin olmadığı kadar lüksü, rahatlığı, şehveti, hazzı ve sevgiyi simgeler.”

-Karl Petzke

Vizyonumuz

HAYATIN EN TATLI ANLARINDA YANINIZDA OLMAK

  • Mükemmellik. Misyonumuz, dünyanın en kaliteli çikolatalarını ve lezzetlerini yaratır.
  • Yenilik. Yaratıcılık, özgünlük ve öncü bir ruh tarafından yönlendiriliyoruz
  • Kaliteli üretim. Tüm tariflerimiz tutku ile üreten ekipler tarafından yapılır.
  • Bütünlük. Dürüst malzemeler tedarik ediyor ve çevresel etkimizi en aza indirmek için kendimize meydan okuyoruz
  • Deneyimler. Her etkileşim yoluyla hayal gücünü yakalamayı ve duyularınızı harekete geçirmeyi amaçlıyoruz.

Çikolatalarımız,  dünyanın önde gelen kakao çekirdeği tedarikçilerinden , yerli üreticilerden olmak üzere dünyanın en kaliteli malzemeler tedarik edilmektedir.